TOEFL/PROFICIENCY

TOEFL/PROFICIENCY

TOEFL IBT

İngilizce’ye duyulan ihtiyaç sadece öğrencilik yıllarındaki gelişim ile sınırlı değil. Değişen Dünya düzeni ile uluslararası birçok firma çalışanlarından işe alımda veya çalışanlarına terfi sunmada İngilizce’lerinin yüksek düzeyde olması bekleniyor. Uluslararası niteliğe sahip TOEFL sınavı ile hedefiniz olan İngilizce’ye ulaşmanız mümkün. Deneyimli eğitmenlerimiz size bu zorlu sınavda hangi incelikleri yakalamanız gerektiği konusunda hem rehberli ediyor hem de sizi en iyi şekilde sınavlara hazırlıyor.

Katılımcının seviyesinin en az Upper-Intermediate olması gerekmektedir. 144 saatlik bir paket programı kapsayan bu eğitim süreci sonunda size sınavlarda başarıyı GARANTİLİYORUZ.  TOEFL IBT sınavında başarıyı yakalamak için yalnızca gramer ağırlıklı bir eğitim almak yerine, interaktif, bilgisayar donanımıyla destekli bir eğitim sunuyoruz. (Sınıflarımız 10-12 kişiliktir.)

PROFICIENCY

YGS’de elde ettiğiniz başarıyı kazandığınız üniversitenin hazırlık sınıfını geçerek taçlandırmak ister misiniz? Her sene yüzlerce öğrenci üniversitedeki ilk yılını hazırlık sınıfında geçirmek zorunda kalıyor. CETC olarak İngilizceniz yetersiz kalmasın diyor ve sizi en iyi şekilde İngilizce yeterlik sınavına hazırlamayı amaçlıyoruz.
160 ders saatlik bir program ile dört ay gibi kısa bir sürede sınava yönelik ihtiyacınız olan tüm eksikliklerinizi gideriyoruz.
Katılımcının seviyesinin en az Intermediate olması gerekmektedir.
Siz de CETC’nin Proficiency programına katılın ve üniversiteye bir adım önce başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.